سفارش تبلیغ
صبا ویژن

پمپ آب داب در گذر زمان

 

DA-CARICARE_Fiera_Big5_Dubai2017_News__.jpg

شرکت DAB در سال 1975 تاسیس شد و تصمیم به سرمایه گذاری برروی پمپ های خانگی نمود که در همان ابتدا با کمک گرفتن از نیروهای تولیدی، اقدام به ساخت و تولید پمپ های جتی یا خودمکش کرد.

در سال 1985 این شرکت به عنوان یک پیشکسوت در بازار پمپ های زمینی شناخته شد، شرکت پمپ آب داب همیشه به دنبال تمایز بود به همین دلیل بود که شروع به ساخت پمپ های گرمایشی، سانتریفیوژو پمپ های عمودی نمود.

در سال 1990 داب تمرکز خود را برروی فروش و شبکه های فروش در جهان قرار داد و شروع به تقویت محصولات خود نمود. این شرکت توانست 6 شعبه جدید در بلژیک، هلند، سوئیس، اتریش و ایالات متحده آمریکا احداث کند. این شرکت همچنین اقدام به فروش محصولات خود در اندونزی نمود.

در سال 1996 شرکت پمپ آب داب با وارد شدن به گروه های چند ملیتی، توانست به یک شرکت جهانی تبدیل گردد. این شرکت همچنین با بهره گیری از استراتژی تفکیک، توانست بین بخش مدیریت و توسعه کسب و کار تفکیک قائل شده و هرکدام را به صورت کاملا مستقل درآورد.

در سال 2013 شرکت پمپ آب داب اقدام به تولید یک نوع پکیج بوستر پمپ به نام ایزی باکس نمود که نمونه ی کاملی از هرآنچه مشتری نیاز دارد، می باشد. این سیستم دارای کارایی و عملکرد بالا و ظاهر جمع و جور می باشد و همچنین قابلیت نصب آسان را دارد که در نهایت می تواند نیازهای مشتری و کارفرما را برآورده کند.

امروزه داب با دارابودن 1500 کارمند و تولید بیش از 3میلیون پمپ درسال به یک سازمان ساختار یافته تبدیل گردیده است. و در سال 2016 با تصویب یک طرح استراتژیک چهارساله، بنا را بر توسعه و رشد این شرکت گذاشت. 

منبع :گروه بازرگانی مستر