سفارش تبلیغ
صبا ویژن

ویژگی پمپ آب داب

 

 

چرا پمپ آب داب

شرکت داب با 12 کمپانی فروش در سراسر دنیا و حجم معاملات صعودی خود توانسته جای خود را در بین متقاضیان باز نماید.

راه حل های ساده و کارآمد، بزرگترین نوآوری در این شرکت می باشد. به علاوه محصولات قابل اعتماد و با کیفیت این شرکت و صرفه جویی در انرژی، سبب وجه تمایز آنها شده است. این محصولات در سه زمینه خانگی، تجاری و کشاورزی بسیار پرفروش هستند.

شرکت داب اولین شرکتی بود که در سال 2009توانست جایزه محیط زیست را جهت ساخت سیستمی که قادر به استفاده ی مجدد از هوای گرم بود، متعلق به خود کند و همچنین در سال 2011 این شرکت، پروژه ی Green Friend یا دوست سبز را اجرایی کرد که هدف از اجرای این پروژه استفاده بهتر از منابع و کاهش مصرف آب، برق و انرژی گرمایشی بود.

قابل ذکر است که شرکت داب توجه خاصی به محیط زیست دارد و دارنده گواهینامه ISO4001، ISO 18001 و ISO 9001 می باشد

از نمونه پروژه های ساخته شده با محصولات داب می توان به برج اطلس مگا مال در مشهد، برج آرمیتاج گلشن مشهد، پارک آبی شهر کرج و سامان دارو اشاره کرد

آشنایی با محصولات داب

شرکت پمپ آب داب اقدام به تولید و عرضه ی انواع پمپ های سانتریفیوژ، طبقاتی، سیرکولاتور، پمپ های شناور، لجن کش و کفش کش و همچنین لوازم جانبی پمپ آب مانند انواع اینورتر، ست کنترل و تجهیزات جانبی آنها می نماید.

این شرکت تولید کننده ی نسل جدیدی از پکیج های بوسترپمپ آب به نام ایزی باکس نیز می باشد. ایزی باکس ها یک سیستم منحصر به فرد در گروه خود هستند که دارای عملکرد و کارایی بالا، ظاهری جمع و جور و همچنین میزان رضایت بالا در بین مصرف کنندگان هستند. این سیستم ها بسیار مناسب مصارف خانگی مانند آپارتمان ها و ویلا ها می باشند. ظرفیت این سیستم ها معمولا تا 120 لیتر بر دقیقه و میزان هد آنها بیش از 65 متر مربع می باشد و قادر به تحمل دمای آب تا 35 درجه سانتی گراد برای مصارف خانگی و 40 درجه سانتی گراد برای مصارف دیگرمی باشند. ایزی باکس ها به دو نوع معمولی و مینی تقسیم بندی می شوند که نوع ایزی باکس مینی از لحاظ ظاهر، کوچکتز از نوع معمولی آن است و جهت استفاده در سیستم های خانگی، کاربرد های باغبانی و آب آشامیدنی مناسب می باشد، در مدل جدید این ایزی باکس ها که دارای 3 روتور می باشند نویز و صدای مزاحم و همچنین مصرف انرژی، تا حد زیادی کاهش پیدا کرده است. میزان آب دهی در ایزی باکس مینی 80 لیتر بر دقیقه و میزان هد آنها بیش از 55 متر می باشد.

در بخش سیرکولاتور ها، پمپ آب داب، دارای پمپ های خطی است که وظیفه ی گردش آب سرد و گرم را برعهده دارند و تا حد زیادی در کاهش مصرف انرژی دخیل هستند.

در بخش پمپ آب طبقاتی، شرکت داب ارائه دهنده پمپ های طبقاتی افقی و عمودی می باشد. پمپ های عمودی شامل دسته بندی NKV بوده که جزو پمپ های سانتریفیوژ است و در مصارف ساختمانی و محیط های تجاری به کار می روند، از این پمپ ها همچنین می توان درمصارف کشاورزی و آبیاری نیزاستفاده کرد و همچنین اغلب مدل های آن در سیستم های فشار، آتش نشانی، آبیاری و تامین آب آشامیدنی کاربرد دارند. پمپ آب طبقاتی با شفت افقی، دارای کارکرد بسیار آرام جهت تامین آب و فشار آن در مصارف خانگی، آبیاری باغ ها و انتقال آب می باشد این پمپ ها در دو نوع تک فاز و سه فاز ارائه می گردند و جهت استفاده در آبهای تمیز و بدون هرگونه آلودگی و ذرات جامد کاربرد دارند.

در بخش پمپ های شناور، این شرکت دارای محصولات متنوعی است که همه ی آنها جهت مکش آب از چاه های عمیق و عمدتا باریک استفاده می شوند. نوع پمپ معمولا برحسب سایز چاه انتخاب می شود. این پمپ ها همچنین قادر به توزیع آب پرفشار به تاسیسات داخلی و آبیاری باغ های کوچک می باشند. و از طریق مایع اطراف خود خنک می گردند. این پمپ ها اغلب در هر دو نوع تک فاز و سه فاز ارائه می گردند.

شرکت پمپ آب داب تولید کننده انواع پمپ آب جتی یا خود مکش می باشد، این پمپ ها با قدرت مکش عالی خود، جهت پمپاژ آب با ناخالصی پایین به کار می روند، این پمپ ها همچنین در مصارف خانگی، باغچه ها و تامین آب کاربرد دارند. پمپ های جتی دارای درجه ی حفاظتی IP55 می باشند و در دونوع تک فاز و سه فاز ارائه می گردند.دراغلب مدل های پمپ آب جتی، روتور برروی بلبرینگ نصب می گردد تا از سروصدای زیاد کاسته شده و عمر آن افزایش یابد.این محصولات با استاندارد CEI2-3 و CEI61-69 تولید می گردند.

پمپ های تک پروانه در این برند معمولا جهت مصارف خانگی، ساختمانی، انواع صنایع و سیستم های کشاورزی به کار برده می شوند. میزان آب دهی در این سری از پمپ ها از 1،8متر تا 96 متر بوده و حداکثر ارتفاع آبدهی در آنها 62 متر می باشد. این پمپ ها را می توان به صورت عمودی و یا افقی نصب کرد البته باید به این نکته توجه داشت که موتور همیشه باید در بالای پمپ قرار گیرد.

پمپ های سانتریفیوژ دو پروانه نیز جهت واحد فشار در سیستم های آبیاری به کار می روند این پمپ ها همچنین در سیستم های آب پاش و دیگر مصارف تامین آب کاربرد دارند.

پمپ های کف کش نیز پمپ های مستغرقی هستند که جهت مکش آب از محل هایی مانند تانک ها و دریاچه ها استفاده می شوند. این پمپ ها با مایع اطراف دور خود خنک می گردند، پس بنابراین نباید از آنها در محیط های خشک استفاده کرد پمپ های لجن کش نیز مانند کف کش ها، به صورت مستغرق هستند ولی با این تفاوت که این پمپ ها در آب های آلوده نیز کار می کنند و بعضی از مدل های آنان نیز دارای کاتر بوده که قادر به خرد کردن زباله ها و بالا کشیدن آنها می باشند.

نکات مهم حین نصب و نگهداری پمپ آب داب

  • این پمپ ها باید در یک مکان مناسب که دارای تهویه هوا باشد، نصب گردد. دما و شرایط محیط نباید بیش از 40 درجه سانتی گراد گردد
  • مطمئن شوید که لوله های فلزی بر روی دهانه، فشار زیادی وارد نکند، بدین ترتیب شما می توانید از هرگونه تغییر شکل و یا شکستگی جلوگیری کنید
  • بهترین کار ممکن، نزدیک ساختن پمپ آب به محل پمپاژ می باشد. البته باید به این نکته توجه داشت که پمپ آب یاید به صورت افقی نصب گردد
  • قطر داخلی لوله ها نباید از دهانه خروجی الکتروپمپ کمتر باشد