سفارش تبلیغ
صبا ویژن

پمپ آب شناور داب

پمپ آب داب شناور

در اینجا ما معرفی پمپ آب داب و انواع آن در زمینه پمپ های مستغرق می پردازیم

شرکت پمپ آب DAB با سابقه و تجربه بالا در حوزه تولید و عرضه پمپ آب، قادر به استفاده از تکنولوژی های روز، به همراه راه حل های مفید وکارآمد در تمام زمینه ها می باشد. 

این شرکت در واقع یکی از پیشکسوتان این عرصه در زمینه آب وفاضلاب و انتقال مایعات می باشد. که از محصولات این شرکت می توان در مصارف ساختمانی، مسکونی، آبیاری، کشاورزی، صنعتی استفاده نمود.

پمپ آب داب از لحاظ فنی بسیار پیشرفته و در عین حال دارای نصبی آسان و کارایی بالایی می باشد و از لحاظ مصرف انرژی بسیار بهینه عمل می کند. این پمپ ها در زمینه های گرمایش و سیستم های تهویه، تامین آب و فشار، آبیاری و باغبانی، تخلیه و جمع و آوری آب باران، دفع پساب، گردش و فیلتراسیون آب استخر کاربرد دارند.

شرکت داب دارای محصولات متنوعی در زمینه ی پمپ شناور می باشد که از جمله ی آنها می توان به سری های IDEA,DIVER,PULSAR,DIVERTION,MICRA,CS4, اشاره کرد. که برخی از این نمونه ها به اختصار توضیح داده می شود.

سری IDEA جهت پمپاژ آب تمیز و بدون هرگونه آلودگی استفاده می شوند. حداکثر عمق غوطه وری در آنها 20 متر می باشد و در چاه هایی با عمق 4 اینچ و تانک ها و مخازن کاربرد دارند.

سری طبقاتی DIVER پمپ های کوپله بسته با قطعات هیدرولیک در زیر پمپ آب هستند. پروانه ها و دیفیوزر از جنس تکنوپلیمر فایبر گلاس هستند و حداکثر تا عمق 127 متری می توانند غوطه ور شوند.حداکثر هد در این پمپ ها 101 متر و حداکثر دبی در آنها 4،8 متر مکعب می باشد. این پمپ ها با مایعات اطراف خود خنک می شوند.

سری PLUSAR نیز مانند سری بالا می باشد با این تفاوت که پروانه و دیفیوزز آن از مواد قابل ارتجاع و ضد سایش ساخته شده است.

منبع : گروه بازرگانی مستر